Upozornění: Jsme jediným autorizovaným distributorem vozítek Peg Perego pro Českou Republiku. Více informací.

PEG-PEREGO

PEG-PÉREGO

Jsme jediný autorizovaný distributor pro ČR

PEG PÉREGO je chráněné obchodní jméno výrobce, na které se vztahují zákonná ustanovení o ochraně obchodního jména a o ochraně průmyslových práv. Jediným, výrobcem autorizovaným distributorem dětských elektrických a šlapacích vozidel Peg Pérego pro Českou republiku je:

undefined
VISPA Náchod s.r.o
549 12 Vysokov 1

Oficiální stránky autorizovaného distributora jsou: www.pegperego-toys.cz a www.pegperego.toys

S ohledem na výskyt prodejcù, kteří se u zákazníkù snaží vyvolat klamný dojem o jejich vazbách na výrobce, si dovolujeme vám doporučit ověření údaje na: https://en.pegperego.com/store/pegen/en/toy-products-service-center

Dále na domácích stránkách www.pegperego.com máte možnost seznámit se s další nabídkou tohoto výrobce. Všechny výrobky firmy Peg Perego jsou certifikovány a celý výrobní proces je ve shodě s ISO 9001.

Historie značky Peg-Pérego

Peg Pérego je italská společnost založená v roce 1949 Giuseppem Perego, který přinesl na trh revoluci při návrhu hlubokých a sportovních kočárků použitím "látek s pryžovou impregnací" namísto v té době obvykle používaných listů plechu a vrbového proutí, které umožnilo pouze omezené použití výrobků pro děti v důsledku vysokých nákladů.

  • 1949 založeno
  • 161 000 výrobní plocha v m2
  • 32 vozítek

Pokrokovým myšlením, citem pro změny trhu a předvídavostí vytvořil úspěšnou společnost, jež je známa po celém světě svými originálními výrobky pro děti. Hračky a kočárky, které tato společnost vyrábí, jsou vždy v nejvyšší kvalitě, s repektováním mezinárodních směrnic pro bezpečnost a vždy drží krok s očekáváním moderních rodičů.

Tým expertů dohlíží nad celým výrobním procesem výroby, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita výrobků pro děti.

Výrobní zařízení v Itálii Arcore (Milano)
San Dona di Piave (Benátky)
Ceggia (Benátky)

Mezinárodními partneři Fort Wayne (USA)
Toronto (Kanada)
Limera SP (Brazílie)

Celková výrobní plocha je 161 000 m2.

Webová stránka výrobce www.pegperego.com je průběžně aktualizována a informuje obchodníky i zákazníky o všech nových výrobcích, službách a potřebných informacích pro realizaci nákupu, včetně seznamu autorizovaných prodejců v jednotlivých zemích.

Mezinárodní certifikace výrobků

Peg Pérego SpA byl certifikován ISO 9001. Certifikace poskytuje klientům a spotřebitelům záruku otevřenosti a důvěry. Výrobky Peg Pérego tak splňují nejpřísnější bezpečnostní předpisy ve světě.

Hračky Peg Pérego jsou v souladu s bezpečnostními požadavky Rady evropského hospodářského společenství (směrnice 2009/48/ES). Kromě toho jsou v souladu s předpisy Mezinárodní rady Toy Industries (CITI) kodexu chování a schváleny uznávaným Evropským institutem.

NAPIŠTE NÁM


Potřebujete zaslat katalog nebo ceník? Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.